DZŪKIJOS GRANITAS, UAB

Karte biznesi Kartë virtual biznesit
DZŪKIJOS GRANITAS, UAB

DZŪKIJOS GRANITAS, UAB

Dekoratë stone, Energjia dhe burimet natyrore, Kuriozitetesh, Mallra stone, Përpunimit të gurit +1

Luksnėnų k., Alytaus sen.
LT-64382, Alytus, Lituani
+370 31559 220
 
Pjesë:

Ngulit

Kodi company: 153729034
Kodi vat: 537290314
Ss code siguruesi: 570536
Ore pune
I-V 8:00-17:00

- DZŪKIJOS GRANITAS, UAB

Link të Karte biznesi

Certifikata


Stipriausi Lietuvoje lyderiai 2015
Stipriausi Lietuvoje 2014
Stipriausi Lietuvoje 2013
Stipriausi Lietuvoje 2012
Stipriausi Lietuvoje 2011
Stipriausi Lietuvoje vadovai 2014
Stipriausi Lietuvoje vadovai 2013
lart

Hartë


lart

Degët


DZŪKIJOS GRANITAS, UAB filialas
DZŪKIJOS GRANITAS, UAB filialas
Kepyklos g. 17, LT-62117
Alytus, Lituani
rodyklė
DZŪKIJOS GRANITAS, UAB parduotuvė
DZŪKIJOS GRANITAS, UAB parduotuvė
Šiltnamių g. 2, LT-66256
Druskininkai, Lituani
rodyklė
lart

Kodi qr

QR CODE
lart

vCard

lart

Faqja e internetit

Adresa e internetit: www.dzukijosgranitas.lt

Emri site: Dzūkijos Granitas

lart

Shqyrtime

Vlerësim: 4.0/5
Vlerësuar me: 1

lart

Kompani të ngjashme


VITAKA IR KO, UAB
Paminklų dirbtuvės, individuali veikla
OLAN LT, UAB
GRANITAS, UAB
ARŪNO GAVĖNAVIČIAUS ĮMONĖ, UAB
D. VAREC, UAB
RiPaminklai, individuali veikla
TECO, UAB
AKMENORIJA, IĮ
V. Jodko individuali veikla
VALSTRA, UAB
BRADA, IĮ
Č. Aimunto įmonė
AKMENS TURGUS, UAB
ALFA IR OMEGA, UAB
AKMENINĖ DOVANA, UAB
Vizitinekortele.lt
Virtuali vizitinė kortelė

© 2014-2017 www.vizitinekortele.lt - Kartë virtual biznesit. Karte biznesi DZŪKIJOS GRANITAS, UAB Karte biznesi